Filmiki gejów

Jesli jeszcze nie amsz dosyć oglądania, to objeżyj kolejny gejowski film.

LISTA FILMÓW : Chcesz więcej filmów z gejami, znajdziesz je tutaj » Filmy geje
Jeśli powyżej nie widzisz filmu, oznacza to że Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Na filmikach dla gejów dominują akcje z robieniem loda. Niemal każdy gej uwielbia jak jego gejowski partner obciąga jemu kutasa, doprowadzając go przy tym do zwodu, a kończąc na męskim orgazmie. Niektórzy z miłą chęcią pozwalają, aby facet gej spuścił im się na twarz. Dla nich lepka i ociekająca sperma to przyjemne uczucie, które zapewne niejednokrotnie jest odwzajemnione. Jednak za długo obciągać nie mogą, aby nie doprowadzić do zapalenia migdałka gardłowego. Dlatego też czasami trzeba się wspomagać masturbacją co zresztą widać na filmikach gejów. Masturbacja ta zwykle odbywa się przy koledze, który albo bierze w dłoń kutasa swojego kolegi, albo też pokazuje gejowi jak sam się masturbuje i prosi go o przyjęcie wytrysku na twarz.

Zobacz też pełne gorącego i zmysłowego seksu opowiadania erotyczne na stronie eros.diablo.firehost.pl, które wzbudzą u Ciebie podniecenie i poruszą Twoją erotyczną fantazję.

Masz swoją stronę erotyczną i poszukujesz miejsca na jej promocję ? Nie ma problemu, zgłoś ją do katalogu erotycznym erokat.notohop.proste.pl. Wpisy do katalogu są darmowe, katalog jest moderowany, nie wymaga linków zwrotnych, posiada własny autorski szablon. Zapraszam do zgłaszania swoich stron z materiałami porno i erotycznymi.